Remienky k hodinkám


Štýlový remienok na hodinky premení praktický ukazovateľ času vo všestranný módny doplnok. Vytvorte si zo svojich hodiniek úplne nové! Kombinujte hodinky s pásky z rôznych kolekcií medzi sebou a vytváraj tak neustále jedinečnej kombinácie. Vyberte si z našej ponuky kožených aj milánskych remienkov, ktoré môžete ľubovoľne kombinovať s puzdrom.

Remienky k hodinkám sú ponúkané vo veľkom množstve farieb a materiálov. Z materiálov patrí medzi najpoužívanejšie oceľ, koža, titán, guma, silikón alebo kaučuk. Kovové remienky alebo ak ťahy sú ponúkané s rôznou povrchovou úpravou PVD (zlatej, čiernej a iné farby) môžu byť vyleštené do vysokého lesku alebo naopak matované či v kombinácii matu a lesku.

Značka JVD ponúka možnosť dokúpenia nového originálneho remienka k hodinkám podľa jednotlivých kolekcií, takže niektoré remienky univerzálne a určené len k vybraným modelom danej kolekcie. U kolekcia dámskych hodiniek Touches a pánskych Architect dokonca stačí jednoduchým vycvakutním a následným nacvaknutím súčasný remienok nahradiť. S puzdrom sa dajú kombinovať oba druhy, preto Vaše hodinky budú zakaždým vyzerať úplne inak.


 

 

Záznamy neboli nájdené...