Prírodné pokovaná kauri mušle - mix farieb - 20 ~ 26 x 13 ~ 18 x 5 ~ 7 mm - 1 ks

Neohodnotené
 
Novinka Prírodný materiál Zväčšiť
 

Prírodné kauri mušle s dĺžkou 20 ~ 26 mm, šírke 13 ~ 18 mm, hĺbke 5 ~ 7 mm s veľkosťou prievlaku o dĺžke 10 ~ 14 mm a šírke 1,5 ~ 3 mm.

Mušle sú dofarbené smaltovou povrchovou úpravou. Mušle predávame v náhodne farebnom prevedení.

Mix kauri mušlí obsahuje nasledujúce farby: fialová, žltá, svetlo žltá, fuchsiová, svetlo ružová, svetlo modrá, zelená, azúrová, koralová a červená.

Mušle môžete použiť ako prívesky na náramok, náhrdelník, náušnice alebo je možné prevliecť návlekovým materiálom z oboch strán a použiť ich aj ako mezidíly. Zručnejší korálkářky z mušej vytvárajú oplétáním jedinečné letné náramky na zápästie i na členky a tiež náhrdelníky.

Kauri mušle sa stali najštýlovejším doplnkom leta. Vytvorte si dokonalé náramky zo širokej ponuky prírodných mušlí alebo novo ponúkame aj vopred vytvorené náramky z kauri mušlí.

Prírodné kauri mušličky predávame v jednom kuse v náhodných farbách.

Dostupnosť Skladom, odosielame ihneď (43 ks)
Môžeme doručiť do
28.10.2021
Cena 0,58 € bez DPH
0,70 €    
Kód tovaru 21101
Kategória Mušle
 

Kauri je domorodé označenie pre drobné, ozdobné ulity zavinutce penízkového, ktoré sa užívali ako platidlo, najmä v Afrike, v Indii, v Číne a v Indonézii. Vyskytujú sa v plytkých pobrežných vodách ostrovov Indického i Tichého oceánu. Hlavným producentom kauri boli Maldivy. Pre svoj krásny vzhľad sa kauri užívali od staroveku ako šperky a   amulety, často navlečené na šnúrke. Severoamerickí indiáni užívali podobné drobné ulity a mušle, navlečené na šnúrke, ako ozdobu, dar aj ako platidlo.

Podobný produkt

Farba Mix
Materiál Minerál
Prievlak 2 mm
Veľkosť 26 mm
Výška 20 - 26 mm
Šírka 13 - 18 mm
Hĺbka 5 - 7 mm
Prievlak 1,5 - 3 mm
Farba Růžová, žlutá, zelená, fialová, červená, korálová, modrá
Materiál Minerál
Tvar Mušle

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: