Náhrdelník SUNDAY ROSE 261SH2GO

Neohodnotené
 
  • 1 z 2
 
Kolekcia šperkov Sunday Rose je vytvorená špeciálne k rovnomennej kolekcii dámskych hodiniek. Hlavným prvkom je detail trojuholníka, ktorý je znamením celej kolekcie. Môžete ho nájsť na všetkých šperkoch v kombinácii s jemným priehľadným kamienkom, ktorý im dodáva na ozajstné nežnosti.Vyberte si šperky Sunday Rose v striebornej, zlatej alebo rose gold farbe a skombinujte ich so svojimi hodinkami.Pokud zháňate výnimočný darček, siahnite po krabičke Sunday Rose , do ktorej umiestnite hodinky vrátane šperkov aj náhradného remienka. Darčekový box môžete doplniť o praktický kvetinový šatku, ktorý nájdete v našej ponuke v kolekcii hodiniek Sunday Rose.
Dostupnosť Skladom (10 ks)
Môžeme doručiť do
6.12.2021
Cena 15,72 € bez DPH
18,86 €    
Kód tovaru JVDSVLN0261SH2GO42
Kategória Hodinky JVD Sunday Rose
 
Kolekcia šperkov Sunday Rose je vytvorená špeciálne k rovnomennej kolekcii dámskych hodiniek. Hlavným prvkom je detail trojuholníka, ktorý je znamením celej kolekcie. Môžete ho nájsť na všetkých šperkoch v kombinácii s jemným priehľadným kamienkom, ktorý im dodáva na ozajstné nežnosti.
Vyberte si šperky Sunday Rose v striebornej, zlatej alebo rose gold farbe a skombinujte ich so svojimi hodinkami.
Pokiaľ zháňate výnimočný darček, siahnite po krabičke Sunday Rose, do ktorej umiestnite hodinky vrátane šperkov aj náhradného remienka. Darčekový box môžete doplniť o praktický kvetinový šatku, ktorý nájdete v našej ponuke v kolekcii hodiniek Sunday Rose.

Podobný produkt

Hmotnosť 2.35 kg
Povrchová úprava IP Gold
Veľkosť 42
Kategória: náhrdelník - strieborný

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: