Hodinky Lacerta


Hodinky z kolekcie Lacerta sú prekrásnym doplnkom nežných žien, decentná bodkou Vašej očarujúce večerné róby a nenápadným šperkom, vďaka ktorému Váš vzhľad okolia doslova nadchne.

Značka hodiniek Lacerta bola založená v roku 1993 a jej latinský názov v preklade znamená "jašterica". Značka bola založená v Čechách a jej kompletnú montáž prebieha v sídle firmy JVD v Přibyslav pri Novom Meste nad Metují. V srdci Európy sú tak vyrábané tieto jedinečné hodinky v malých sériách, ktoré nemajú konkurenciu, či už čo sa týka kvality či veľmi priaznivé ceny.

Hodinky sú poháňané vysoko kvalitným švajčiarskym strojčekom RONDA. Vďaka tomuto kvalitnému zlacenému stroji sa batérie v hodinkách Lacerta mení v niektorých prípadoch iba raz za desať rokov (kaliber 762). Stroj má hlavnú rotujúce časti uložené v kameňoch a vďaka tomu spotrebuje minimálne množstvo energie. Prakticky sa jedná o parametrovo najlepší sériovo vyrábané stroje na svete.

TIP: Hľadáte dokonalý darček k Vianociam alebo k narodeninám, ktorý si na prvý pohľad zamiluje každá žena? Siahnite po darčekovom boxe JVD alebo Sunday Rose.

Do krabičky jednoducho umiestnite vami vybraný model hodiniek a doplníte ho navyše o šperkový set - prsteň, náušnice, náramok a retiazka. U hodiniek Touches alebo Sunday Rose môžete miesto retiazky zvoliť náhradný remienok. Potom už len stačí zaviazať zamatovú mašľu a darček je na svete! ♥


 

 

Záznamy neboli nájdené...