Hodinky JVD Touches


JVD Touches je kolekciou dámskych náramkových hodiniek s veľmi jednoduchým dizajnom v neokázalých farbách. Hlavným atribútom kolekcie je minimalizmus, a to vďaka čistému dizajnu ciferníka aj remienka. Ich celkový vzhľad podtrháva nízke puzdro, ktoré na dámske ruke pôsobí veľmi nežne.

Ciferník jednotlivých modelov má nápadité farebné kombinácie a je doplnený minimalistickými indexy. Vybrať si môžete medzi ťahom milánskym či koženým, ktorý možno navyše jednoducho vymeniť jednoduchým vycvaknutím a následným nasadením iného. Vďaka tomu sa dajú hodinky veľmi jednoducho zladiť s Vašim outfitom a ďalšími doplnkami. Podrobnejší návod na výmenu remienka nájdete na fotkách u jednotlivých modelov.

V kolekcii Touches navyše nájdete štýlové náramky z nerezovej ocele s veľmi jednoduchým zdobením, ktoré perfektne padnú dizajnom aj farbami ako doplnok k hodinkám.

TIP: Hľadáte dokonalý darček k Vianociam alebo k narodeninám, ktorý si na prvý pohľad zamiluje každá žena? Siahnite po darčekovom boxe JVD alebo Sunday Rose.

Do krabičky jednoducho umiestnite vami vybraný model hodiniek a doplníte ho navyše o šperkový set - prsteň, náušnice, náramok a retiazka. U hodiniek Touches alebo Sunday Rose môžete miesto retiazky zvoliť náhradný remienok. Potom už len stačí zaviazať zamatovú mašľu a darček je na svete! ♥


 

 

Najpredávanejšie

Stránka 1 z 2 - 28 položiek celkom

Ďalšie produkty

Stránka 1 z 2 - 28 položiek celkom