Hodinky JVD Sunday Rose


Hodinky kolekcia Sunday Rose reprezentujú ženskú eleganciu, nežnosť a štýl. Sú inšpirované prírodou a nežnými kvetinovými vzormi, čo hodinky výrazne odlišuje od bežných doplnkov a dodáva im výnimočnosť. Ich dizajn je tvorený na základe toho, čo od hodiniek dámy očakávajú a pri ich tvorbe je kladený dôraz na najnovšie trendy.

V kolekcii Sunday Rose navyše nájdete štýlové náramky z nerezovej ocele s veľmi jednoduchým zdobením, ktoré perfektne padnú dizajnom aj farbami ako doplnok k hodinkám.V ponuke nájdete tiež niekoľko remienkov na výmenu v niekoľkých farebných kombináciách v koženom alebo kovovom prevedení. Tie nájdete pri jednotlivých kolekcií či v oddelenej sekcii "Remienky k hodinkám".

TIP: Hľadáte dokonalý darček k Vianociam alebo k narodeninám, ktorý si na prvý pohľad zamiluje každá žena? Siahnite po darčekovom boxe JVD alebo Sunday Rose.

Do krabičky jednoducho umiestnite vami vybraný model hodiniek a doplníte ho navyše o šperkový set - prsteň, náušnice, náramok a retiazka. U hodiniek Touches alebo Sunday Rose môžete miesto retiazky zvoliť náhradný remienok. Potom už len stačí zaviazať zamatovú mašľu a darček je na svete! ♥


 

 

Najpredávanejšie

Stránka 1 z 2 - 36 položiek celkom

Ďalšie produkty

Stránka 1 z 2 - 36 položiek celkom